Klub Mówców ToastMasters Leaders

„Mówca tak powinien skonstruować przemówienie, by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy”

– Winston Churchill

Czym jest Klub ToastMasters Leaders?

Klub jest miejscem, gdzie nauczysz się prezentować własną osobę podczas wystąpień publicznych, nauczysz się w jaki sposób należy poprawnie przemawiać publicznie oraz w jaki sposób przygotować znakomitą mowę. Spotkania odbywają się w języku polskim.

Misją klubu Toastmasters Leaders jest stworzenie środowiska do nauki w pozytywnej atmosferze wzajemnego wsparcia, w której każdy członek klubu ma możliwości rozwijania sztuki komunikowania się i umiejętności przywódczych, co w efekcie wzmaga wiarę w siebie i rozwój osobowy.

Więcej na http://toastmastersleaders.com/

 

Podczas warsztatów nauczysz się jak:

 

Gdzie i kiedy?

Spotkania klubu odbywają się w każdą środę od godz. 18:15 do 20:30, w Szkole Biznesu PW sala 101 (I piętro).

Przychodząc pierwszy raz masz status Gościa i nie musisz nic płacić za spotkanie. Jeżeli zdecydujesz się zostać członkiem klubu będzie obowiązywać Cię tak jak wszystkich – składka członkowska. Pod koniec spotkania zostaniesz poinformowany o jej wysokości oraz w jaki sposób dołączyć do klubu.

Przyjdź i zobacz jak wygląda spotkanie ToastMasters Leaders i decyzję o przystąpieniu do klubu będziesz mógł podjąć później. Nie musisz zapisywać się na spotkanie, wystarczy, że po prostu przyjdziesz!

Dodatkowo każdy nowy członek klubu może liczyć na wsparcie w przygotowywaniu się do własnych przemówień – może wybrać sobie tzw. mentora, czyli osobę będącą w klubie już jakiś czas i dysponującą wiedzą oraz doświadczeniem, by pomóc nowym osobom podczas pierwszych spotkań.