lek. med. Przemysław Styczeń


Obywatelstwo:

polskie

Doświadczenie zawodowe:

Lekarz medycyny estetycznej, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (z wyróżnieniem).

Ukończył Akademię Medyczną w Katowicach oraz program MBA in International Business w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w której ukończył Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia. Ukończył również Podyplomowe Studium Farmakoekonomiki, HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Posiada 19-letnie doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej i wyrobów medycznych. W latach 1994-2013 zatrudniony był w firmach Rhone-Poulenc Rorer, Aventis Pharma, Bristol-Myers Squibb, ConvaTec i Egis, gdzie pracował m.in. na stanowiskach Product Manager, Marketing Manager, Business Unit Director oraz Regional Director CEE.

Obecnie prowadzi Gabinet Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jest wykładowcą w Europejskim Centrum Szkoleniowym FENICE oraz na Wydziale Ochrony Zdrowia Szkoły Wyższej ALMAMER (kierunek: kosmetologia). Jest dyrektorem medycznym kwartalnika „Uroda i Medycyna”, ekspertem kwartalnika „art of Beauty” oraz autorem licznych publikacji prasowych z dziedziny medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i konferencjach dla lekarzy i kosmetologów. Prowadzi stronę internetową www.drstyczen.pl.