Certificate in Business for Engineers

Dołącz do najlepszych i zainwestuj w rozwój kompetencji menadżerskich. Program Certificate in Business for Engineers pozwoli Ci  na podniesienie kompetencji zarówno twardych jak i miękkich (językowych, komunikacyjnych, analitycznych oraz w zakresie przedsiębiorczości), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczne warsztaty i projekt biznesowy ułatwią Ci płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Program jest realizowany w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka – Edukacja – Rozwój  – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do kogo skierowany jest program:

Program skierowany jest do studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Politechnice Warszawskiej (w tym obcokrajowców), zainteresowanych rozwojem kompetencji menedżerskich, personalnych i społecznych.

Studenci PW zajęcia    Studenci PW zajęcia

>>> Sprawdź terminy zjazdów

Obrony projektów: 9-10 stycznia 2021

Program finansowany jest ze środków UE. Uczestnicy zobowiązani są do pokrycia jedynie kosztu materiałów dydaktycznych – 250 zł/os.
>>> więcej o opłatach

Logo Politechnika Fundusz Europejski

Trwa rekrutacja!

>>> Aplikuj

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie?
>>> Obejrzyj relację z webinarium

Aplikuj teraz

Tryb studiów:

weekendowy

Język wykładowy:

angielski

Początek zajęć:

Liczba godzin zajęć:

90 h (w tym 10h projekt końcowy)

Godziny zajęć:

sobota: 9:00-16:15
niedziela: 9:00-16:15

>>> Sprawdź terminy zjazdów

Kontakt:

tel. +48 22 234 70 89,
+48 22 234 70 33

Liczba miejsc:

Jan Szmidt
J.M. Prof. dr hab. inż. Jan Szmidt
Rektor Politechniki Warszawskiej
Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa do udziału w programie Certificate in Business for Engineers adresowanym do studentów ostatnich lat studiów Politechniki Warszawskiej. Jestem głęboko przekonany o potrzebie doskonalenia kompetencji menedżerskich studentów Politechniki. Wobec złożoności i zmienności otaczającego nas świata gospodarki zdobycie praktycznej wiedzy zarządczej w języku angielskim będzie dla absolwentów naszej Uczelni znakomitym wsparciem startu kariery zawodowej.

• 25 lat tradycji

Nauka świadomego zarządzania karierą i umiejętne wykorzystywanie swoich kompetencji miękkich

• 25 lat tradycji

Praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów i zajęć projektowych

• 25 lat tradycji

Networking – budowanie relacji i kontaktów w biznesie

• 25 lat tradycji

Dyplom Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, lidera edukacji menedżerskiej w Polsce

• 25 lat tradycji

Znajomość języka angielskiego, w szczególności w zakresie terminologii biznesowej i przełamania barier w swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym

• 25 lat tradycji

Program jest realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Program studiów

Moduł I  – ‘Personal Development and Leadership’ – moduł koncentruje się na rozwoju osobistych umiejętności oraz kompetencji społecznych.

Moduł II – ‘Business  Management’ – moduł obejmuje zestaw przedmiotów wprowadzających słuchaczy do zrozumienia kluczowych obszarów funkcjonowania firm, w szczególności w zakresie ekonomii, marketingu i sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem digital i social media marketing, rozwoju technologii, zrozumienia finansów i rachunkowości, strategii oraz funkcjonowania rynków globalnych.

Moduł III  – ‘Business in Action’ – jest to moduł integrujący wiedzę z modułów I i II, w ramach którego uczestnicy rozwijają kompetencje w zakresie: wprowadzania nowej firmy na rynek, zarządzania projektami, budowani zespołu i planowania w nim pracy.

MODUŁ IV – ‘Project Seminars and Project Development’ –  Pod okiem instruktorów-praktyków słuchacze w 3-4 osobowych grupach proponują, przygotowują i prezentują projekt start-upowy, projekt przedsięwzięcia realizowanego w środowisku korporacyjnym lub kompleksową analizę odnoszącą się do konkretnego zagadnienia rynkowego lub biznesowego.

Wykładowcy

• Paweł Urbański

Obywatelstwo: polskie Doświadczenie zawodowe: Przez większość kariery zawodowej łączył doświadczanie biznesowe z akademickim. Posiada dyplom Doktora Nauk Ekonomicznych Imperial Coll more
  • Usamah Afifi

Obywatelstwo: polskie Doświadczenie zawodowe: Konsultant, wykładowca, trener biznesu i coach MLC. Absolwent Executive Management Studies London Business School, MBA Szkoły Biznesu Politech more
  • Grażyna Rembielak

Obywatelstwo: polskie, brytyjskie Doświadczenie zawodowe: Dr Grażyna Rembielak jest adiunktem Marketingu oraz Kierownikiem Rozwoju Nowych Programów i Kierownikiem programu Total Design Man more
  • Alastair Nicholson

Obywatelstwo: brytyjskie Doświadczenie zawodowe: Profesor w Oxford Business School, Emeritus Professor London Business School w dziedzinie zarządzania operacyjnego; konsultant rządu Pr more
  • Olaf Żylicz

Obywatelstwo: polskie Doświadczenie zawodowe: Były Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ukończył psychologię w Akademii Teologii Katolickiej i studia doktoranckie w KUL more
  • Bartłomiej Nita

Obywatelstwo: polskie Doświadczenie zawodowe: Bartłomiej Nita jest doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych i profesorem nadzwyczajnym w Instytucie Rachunkowości na Wydziale Zarządzania, more

Graduates

• Dyplomy

Po ukończeniu kursu absolwenci otrzymują dyplom ukończenia programu Certificate in Business for Engineers.

Opłaty

Program finansowany jest ze środków UE. Uczestnicy zobowiązani są do pokrycia jedynie kosztu materiałów dydaktycznych – 250 zł/os.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89