Badania Kliniczne i Rozwoj Leku

Badania Kliniczne i Rozwój Leku

To dwuweekendowy kurs adresowany do osób pracujących w przemyśle farmaceutycznym i medycznym. Celem kształcenia jest zdobycie i rozszerzenie zakresu wiedzy oraz nabycie konkretnych, praktycznych umiejętności z uwzględnieniem specyfiki pracy w branży, rozwój kompetencji zwiększających przewagę konkurencyjną. Zajęcia będą prowadzić znani nauczyciele akademiccy, związani z medycyną jak i zarządzaniem, przedstawiciele władz, a także doświadczeni praktycy o różnych specjalnościach z wielu firm farmaceutycznych. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych rozszerzeniem i uzupełnieniem swojej wiedzy, pracujących lub chcących pracować w farmacji lub przemyśle medycznym.

Ścieżka programu farmaceutycznego – Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji:

Badania Kliniczne i Rozwój Leków to jeden z kroków do uzyskania dyplomu studiów podyplomowych Interdyscyplinarne Studia Menedżerów FarmacjiAby uzyskać dyplom całości Studiów ISMF należy dodatkowo ukończyć dwa krótkie kursy: Studium Farmakoekonomiki oraz Sprzedaż i Marketing Leków.

Aplikuj teraz

Tryb:

kurs

Liczba godzin zajęć:

32 godziny (dwa weekendy)

Język wykładowy:

Godziny zajęć:

sobota: 9:00-17:45
niedziela: 9:00-14:15

>>> Sprawdź terminy zjazdów

Kontakt:

prof. dr hab. Marcin Czech