Szkoła Biznesu

Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

tel. 22 234 70 89

mba.rekrutacja@biznes.edu.pl

Godziny Otwarcia

Poniedziałek tylko po uprzednim umówieniu
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00

Nasz Adres

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79

02-008 Warszawa

Zadaj pytanie






Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

Executive MBA 2019-21

Agnieszka Czarnocka
tel. 22 234 7089
agnieszka.czarnocka@biznes.edu.pl

Akademia Psychologii Przywództwa

Angelika Marek
tel. 22 234 7012
angelika.marek@biznes.edu.pl

MBA Digital Transformation

MBA Finance & Technology

MBA World Class Manufacturing

Agata Jaroń
tel. 22 234 70 89
agata.jaron@biznes.edu.pl

Studium Farmakoekonomiki, HTA,

Marketingu i Prawa Farmaceutycznego

Klara Lau
tel. 22 234 70 85
klara.lau@biznes.edu.pl

Interdyscyplinarne Studia

Menedżerów Farmacji

Klara Lau
tel. 22 234 70 85
klara.lau@biznes.edu.pl

Total Design Management

Katarzyna Ciemniewska
tel. 22 234 70 15
katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl

ACCA Postgraduate Studies
in Accounting & Finance

Katarzyna Ciemniewska
tel. 22 234 70 15
katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl

ACCA Postgraduate Studies
in Accounting & Finance

Katarzyna Ciemniewska
tel. 22 234 70 15
katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl

Energetyka Odnawialna dla Biznesu:
technologie, ekonomia, wdrożenia

Joanna Kowalczyk
tel. 22 234 70 17
joanna.kowalczyk@biznes.edu.pl

Certificate in Business for Engineers

AGNIESZKA CZARNOCKA
TEL. 22 234 7089
AGNIESZKA.CZARNOCKA@BIZNES.EDU.PL

 

Administration Department

DYREKTOR

dr Paweł Urbański
tel.: 22 625 49 53
office@biznes.edu.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA

Michał Kucharski
tel.: 22 234 70 13
michal.kucharski@biznes.edu.pl

Sekretariat Dyrekcji

Agnieszka Felczak
tel.: 22 625 49 53, 22 628 26 34, 22 234 70 64
fax: 22 628 42 03
office@biznes.edu.pl

Kierownik 
Executive MBA

 

Dr Grażyna Rembielak
grazyna.rembielak@biznes.edu.pl

Kierownik Studium Farmakoekonomiki, HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego

prof. dr hab. Tomasz Hermanowski
tomasz.hermanowski@biznes.edu.pl

Sekretariat Studium

studium@biznes.edu.pl

Biblioteka

tel.: 22 234 70 68
fax: 22 234 70 31

Bożena Solecka – Kustosz
bozena.solecka@biznes.edu.pl

Dział marketingu

tel.: 22 234 70 62
fax: 22 234 70 79

Joanna Pęgier – Dyrektor Marketingu
joanna.pegier@biznes.edu.pl

Olga Adamczyk – Manager Marketingu
olga.adamczyk@biznes.edu.pl

Natalia Kaliska
natalia.kaliska@biznes.edu.pl

Dział finansowy

tel.: 22 234 70 47, 22 234 70 12

Elżbieta Stabińska – Pełnomocnik Kwestora
elzbieta.stabinska@biznes.edu.pl

Angelika Marek
angelika.marek@biznes.edu.pl

Sylwia Matysiak
sylwia.matysiak@biznes.edu.pl

Administratorzy sieci komputerowej

it@biznes.edu.pl

Filip Kraszewski
filip.kraszewski@biznes.edu.pl 

Damian Kierzkowski
damian.kierzkowski@biznes.edu.pl

Krystian Pieniak
krystian.pieniak@biznes.edu.pl

 

Administracja budynku

Janusz Dąbrowski

tel.: 22 234 70 21

janusz.dabrowski@biznes.edu.pl