Szkoła Biznesu

Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

tel. 22 234 70 89

mba.rekrutacja@biznes.edu.pl

Godziny Otwarcia

Poniedziałek tylko po uprzednim umówieniu
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00

Nasz Adres

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79

02-008 Warszawa

    Zadaj pytanie






    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej
    dla potrzeb przesłania materiałów oraz kontaktów dotyczących prezentowanego kierunku studiów.
    Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych
    osobowych i ich usunięcia bądź poprawiania. (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

    Polityka prywatności

    Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

    Executive MBA 2019-21
    Executive MBA 2021-23

    Agnieszka Czarnocka
    tel. 22 234 7089
    agnieszka.czarnocka@biznes.edu.pl

    Akademia Psychologii Przywództwa

    Angelika Marek
    tel. 22 234 7012
    angelika.marek@biznes.edu.pl

    MBA Digital Transformation

    MBA Finance & Technology

    MBA Kaizen Industry 4.0

    Agata Jaroń
    tel. 22 234 70 89
    agata.jaron@biznes.edu.pl

    Studium Farmakoekonomiki, HTA,

     i Prawa Farmaceutycznego

    Klara Lau
    tel. 22 234 70 85
    klara.lau@biznes.edu.pl

    Interdyscyplinarne Studia

    Menedżerów Farmacji

    Klara Lau
    tel. 22 234 70 85
    klara.lau@biznes.edu.pl

    Karina Chabior
    tel. 22 234 70 85
    karina.chabior@biznes.edu.pl

    Total Design Management

    Wioletta Moniak
    tel. 22 234 70 26
    wioletta.moniak@biznes.edu.pl

    ACCA Postgraduate Studies
    in Accounting & Finance

    Katarzyna Ciemniewska
    tel. 22 234 70 15
    katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl

    Ada Firlej
    tel. 22 234 70 82
    ada.firlej@biznes.edu.pl

    Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams

    Katarzyna Ciemniewska
    tel. 22 234 70 15
    katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl

    Energetyka Odnawialna dla Biznesu.
    Inwestycje i rynek energii.

    Joanna Kowalczyk
    joanna.kowalczyk@biznes.edu.pl

    Justyna Michalska
    justyna.michalska@biznes.edu.pl

    tel. 22 234 70 17

    Administration Department

    DYREKTOR

    dr Paweł Urbański
    tel.: 22 625 49 53
    biuro@biznes.edu.pl

    ZASTĘPCA DYREKTORA

    Michał Kucharski
    tel.: 22 234 70 13
    michal.kucharski@biznes.edu.pl

    Sekretariat Dyrekcji

    Agnieszka Felczak
    tel.: 22 625 49 53, 22 628 26 34, 22 234 70 64
    fax: 22 628 42 03
    biuro@biznes.edu.pl

    Kierownik 
    Executive MBA

     

    Dr Grażyna Rembielak
    grazyna.rembielak@biznes.edu.pl

    Biblioteka

    tel.: 22 234 70 68
    fax: 22 234 70 31

    Bożena Solecka – Kustosz
    bozena.solecka@biznes.edu.pl

    Dział marketingu

    tel.: 22 234 70 62
    fax: 22 234 70 79

    Joanna Pęgier – Dyrektor Marketingu
    joanna.pegier@biznes.edu.pl

    Olga Adamczyk – Manager Marketingu
    olga.adamczyk@biznes.edu.pl

    Natalia Kaliska
    natalia.kaliska@biznes.edu.pl

    Dział finansowy

    tel.: 22 234 70 47, 22 234 70 12

    Elżbieta Stabińska – Pełnomocnik Kwestora
    elzbieta.stabinska@biznes.edu.pl

    Angelika Marek
    angelika.marek@biznes.edu.pl

    Sylwia Matysiak
    sylwia.matysiak@biznes.edu.pl

    Administratorzy sieci komputerowej

    it@biznes.edu.pl

    Filip Kraszewski
    filip.kraszewski@biznes.edu.pl 

    Damian Kierzkowski
    damian.kierzkowski@biznes.edu.pl

    Krystian Pieniak
    krystian.pieniak@biznes.edu.pl

     

    Administracja budynku

    Janusz Dąbrowski

    tel.: 22 234 70 21

    janusz.dabrowski@biznes.edu.pl