BIURO prasowe Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

Szanowni Redaktorzy i Redaktorki, dziękujemy za zainteresowanie naszym biurem prasowym. Cieszymy się, gdyż Wasza obecność tutaj jest świadectwem poszukiwania rzetelnej, pochodzącej ze źródła, informacji. Bardzo doceniamy ten fakt i liczymy na to, że jeśli potrzebujecie jeszcze więcej wiadomości na temat Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, a także komentarzy eksperckich i analiz naszych znamienitych wykładowców, skorzystacie z kontaktu z naszym biurem prasowym. Kontakt dla mediów 🙂 Mariusz Jaroń, m.jaron@comunicativo.pl t. 794 490 680, +42 307 30 35 Katarzyna Frankowska, k.frankowska@comunicativo.pl t. +42 307 30 35 Do kontaktu z biurem prasowym zapraszamy przedstawicieli mediów, w pozostałych sprawach prosimy o kontakt z centralą Szkoły.