• Jak organizować pracę szpitali w czasie pandemii i nie tylko

  30 czerwca odbyło się spotkanie on-line pt. „Jak organizować pracę szpitali w czasie pandemii i nie tylko”. Webinar poprowadzili prof. Marcin Czech wraz z gościem, dr Piotrem Pobrotynem, Dyrektorem Uniwersyteckiego Szpitala Medycznego we Wrocławiu, ogłoszonym Najlepszym Dyrektorem Szpitala Publicznego w Polsce oraz Menedżerem Roku 2018 w Ochronie Zdrowia.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Rola przemysłu fotowoltaicznego w odbudowie gospodarki po kryzysie

  Obejrzyj webinar pt. „Rola przemysłu fotowoltaicznego w 
  odbudowie gospodarki” Grzegorzem Wiśniewskim, Prezesem Instytutu Energetyki Odnawialnej i Opiekunem Merytorycznym programu Energetyka odnawialna dla biznesu: technologie, ekonomia, wdrożenia Szkoły Biznesu PW.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Trust in the Digital World

  Spotkanie on-line z Achillesem Georgiu, pt. „Trust in the Digital World,” odbyło się 24 czerwca. Obejrzyj webinar w języku angielskim i dowiedz się więcej na temat wpływu COVID-19 na transformację cyfrową firm oraz czego możemy się z niej nauczyć i jakie działania możemy podjąć w przyszłości.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Leadership Shift in the Shadow of Coronavirus

  Epidemia przyniosła niespotykane dotąd wyzwania i zmiany w firmach na całym świecie. Obejrzyj spotkanie on-line, pt. ,,Leadership Shift in the Shadow of Coronavirus”, które z 17 czerwca, by dowiedzieć się, do jakich niestandardowych decyzji skłania sytuacja oraz jakie inne środki podejmują menedżerowie firm. Spotkanie w jęz. angielskim poprowadził prof. Olaf Żylicz.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Covid-19. Jakie niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia ujawnił?

  Spotkanie on-line pt.„COVID-19: Jakie niedoskonałości w systamie zdrowia ujawnił?” odbyło się 10 czerwca.  Podczas spotkania omówiony został wpływ pandemii koronawirusa na system zdrowia. Gościem webinarium prof. Marcina Czecha była dr Beata Jagielska, dyrektor medyczny Instytutu Onkologii w Warszawie, lekarz, klinicysta a także wieloletni manager ochrony zdrowia.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Lider w czasie próby

  Spotkanie pt. „Lider w czasie próby” z wykładowcami programu APP – W. Eichelbergerem oraz J. Santorskim odbyło się 2 czerwca . Na spotkaniu zostały poruszone takie tematy jak odporność i siła ducha, elastyczność, zachowanie klasy w obliczu dylematów oraz łączenie przytomności biznesowej z empatią i wyczuciem.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania