Adrienn Olson

Adrienn Olson pomaga profesjonalistom w wyrażaniu siebie z pewnością siebie w bardziej przejrzysty sposób.
Jako Communications Consultant oferuje szeroką gamę narzędzi i coachingów stosowanych w Public Speaking oraz Business Presentation – oferty te nastawione są na współpracę z uniwersytetami, przedsiębiorstwami, prywatnymi klientami jak i współpracę indywidualną.

Adrienn Olson ogłoszono najlepszą prowadzącą warsztatów podczas Forum Absolwentów Przywództwa na Uniwersytecie Środkowoeuropejskim (CEU) w 2018r., z którym współpracuje. Prowadziła zajęcia ,,Maximizing your future” programu Executive MBA z budowania umiejętności komunikacyjnych. Prowadziła również sesje coachingowe dla TEDx przez 3 lata. Miała zaszczyt wystąpić także osobiście jako jedna z mówców na Uniwersytecie w Debreczynie. Obecnie prowadzi coachingi dla TEDx na Uniwersytecie w Debreczynie. By podzielić się swoją pasją do przemów publicznych na jeszcze większą skalę, w grudniu 2019 roku utworzyła kurs on-line zatytułowany „Speak with confidence” na globalnej platformie Udemy. Adrienn jest mentorem ds. komunikacji na Uniwersytecie Środkowoeuropejskim (CEU) w 'Innovations lab”- tam doradza zespołom startup’owym jak przemawiać publicznie w kontekście 'pitchingu’ konceptów swojego biznesu do inwestorów.

Dodatkowo, oferuje seminaria dla firm i indywidualne konsultacje dla kierowników. Adrienn czerpie przyjemność z wydobywania tego, co najlepsze z ludzi. Do tego duża część jej klientów nie jest anglojęzyczna.

Inicjatywy obywatelskie to kolejny obszar, w który Adrienn Olson wkłada dużo swojej pracy. Po uzyskaniu nagrody Toastmasters International Area D2 Speech championship w 2016r., zajmowała stanowisko Przewodniczącej Budapest Toastmasters i Chief Judge dla Toastmasters Division D International Speech Contest. W 2019 r. została zaproszona do wygłoszenia seminarium dot. komunikacji dla Hungarian chapter of Female Founders.

Adrienn ukończyła program MBA. Studiowała w School for International Training w USA, w CEU jak również w New York University’s Stern School of Business.

amerykańskie