Eva Halasz

Eva Halasz posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie jako wykładowca (MBA, EMBA) z zakresu marketingu oraz strategii brandingu jak i zarządzania w Imperial College Business School, the Judge Business School of the University of Cambridge, the Corvinus and the CEU, (Budapeszt) i udało się jej uzyskać konsekwentnie wysokie ratingi za swoje interaktywne i inspiracyjne sposoby nauczania. Poza swoja pracą akademicką, Eva Halasz posiada rozległe doświadczenie w obszarze przemysłu, pracując jako management consultant dla Booz&Co London, jako brand consultant dla Y&R, Landor oraz wraz z DDB’s Innovation Team w Budapeszcie.

Pochodzi z Węgier. Eva uzyskała dyplom magistra na Corvinus University w Budapeszcie oraz dyplom MBA na Imperial College London.

węgierskie