Prof. Keith Goffin

Profesor innowacji i rozwoju nowych produktów w Cranfield School of Management w Wielkiej Brytanii
Profesor wykładał na: Cambridge University w Wielkiej Brytanii, Vienna University of Economics and Business w Austrii, Stockholm School of Economics w Szwecji, Mannheim Business School w Niemczech, Hamburg University w Niemczech, Korea Tech, Cheonan w Korei, Copenhagen Business School w Danii. Posiada czternastoletnie doświadczenie biznesowe w Hewlett Packard Medical Products Group.Wyniki badań doktoranckich profesora zostały zastosowane w wielu wiodących firmach, takich jak Ford, NCR i inne. Profesor doradzał zarządzanie innowacjami: BASF, HSBC, Rank-Xerox, Sony, Unilever, Morgan, Bosh, Philips, Roche, Sanofi, Agilent Technologies, BT, Leyland-Trucks.

brytyjskie