Grzegorz Guziak

Absolwent MBA Finance & Technology

Studia MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, z pewnością będą korzystne dla wszystkich osób, które obecnie mają lub w przyszłości mieć będą, styczność z procesami decyzyjnymi. Program nauczania podzielony jest na dwie części: ogólno-menadżerską i specjalizacyjną, który pozwala na nabycie kompetencji przydatnych nie tylko w zarządzaniu strukturami firmy, ale też i w zwykłym codziennym życiu. Niewątpliwie studia dodają pewności siebie, sprzyjają właściwemu podejmowaniu decyzji, a przede wszystkim uczą samodzielnego, kreatywnego myślenia.

Bardzo duża ilość zajęć praktycznych, projektów i pracy w zespole powodują, że człowiek odnajduje w sobie niezliczona ilość pomysłów, uczy się szacunku do zdania innych oraz obiektywnego wnioskowania, zyskuje nowe znajomości i kontakty z ludźmi różnych branż.

Wykładowcy to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy obowiązkowy program przekazują tak, żeby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Energia, jaką przekazują na zajęciach udziela się każdemu na tyle, że niepostrzeżenie mijają kolejne weekendy. Jasne zasady, twarde reguły, określone wymagania, ale i życzliwe podejście wywołują poczucie bezpieczeństwa i doskonałej opieki.

Przejrzysta organizacja zajęć, przypomnienia o zajęciach i terminach, wywiązywanie się z obowiązków, to tylko część z zalet pionu organizacyjnego o asertywnym i miłym uśmiechu.

Studiowałem MBA o specjalności Finance&Technology w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej…. Polecam. Zainwestuj w siebie i tylko w siebie.