Daniel Gąsienica

Od 11 lat jako Managing Director odpowiedzialny za rozwój Horizon Group w Polsce oraz CEE. Partner INRALS, międzynarodowej grupy firm Executive Search realizującej rekrutacje na ponad 50-rynkach na Świecie w obszarze Life Sciences. W ramach Horizon Group prowadzi również rekrutacje na stanowiska Manager / Executive jako Client Partner.
Od 20 lat związany z rekrutacją. Zdobywał doświadczenia w pracy na rynku Polskim, USA oraz wybranych krajach CEE oraz Europy Zachodniej. W latach 2000 – 2003 w USA pracował w Dziale Personalnym organizacji zatrudniającej ponad 3000 pracowników. Realizował rekrutacje na stanowiska administracyjne oraz operacyjne. Po powrocie do Polski przez szereg lat związany był z międzynarodową firmą Executive Search, gdzie zrealizował kilkaset projektów rekrutacyjnych obejmujących obszar Life Sciences, Consumer Goods, B2B Services, Financial Services. Odpowiadał za rozwój biznesu, negocjowanie kontraktów oraz budowanie relacji z Klientami. Przeprowadzał analizy rynkowe dotyczące potencjału
w zadanym sektorze rynkowym oraz doradzał Klientom przy wyborze osób na kluczowe stanowiska.
Na przestrzeni lat w obszarze Executive Search prowadził projekty na rzecz korporacji międzynarodowych i firm polskich, takich jak: Sanofi, Novartis, Servier, Johnson & Johnson (Cordis), Roche, Adamed, Pfizer, Schering – Plough, GE Healthcare, INC Resaerch, Thea Laboratories, Berlin-Chemie, Baxter, AstraZeneca, Helm, Nestle (Vitaflo), Colgate-Palmolive, Danone, Avon, Cussonss, McDonald’s, Kompania Piwowarska, Polkomtel, Stena, Veolia, IKEA, Wielton, Accenture, McKinsey, Boston Consulting Group, OC&C Strategy Consultants, Inditex, CitiGold, Regenersis Digital Care, Regus, Bridgestone, i wielu innych.
Dodatkowo realizował projekty szkoleniowe dla kadry managerskiej w obszarze rekrutacji, projekty outplacementu czy budowy modeli kompetencyjnych a także Executive Assessment.
Jest członkiem organizacji „Przyjazna rekrutacja” oraz pełni funkcję Vice-President w International Healthcare Leadership & Development w USA.
Daniel Gąsienica kształcił się w WSB National-Louis University, gdzie uzyskał tytuł Magistra w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzania Biznesem.
Odbywał liczne kursy związane z „Best Practicies in Executive Search” prowadzonych przez praktyków i członków AESC (Associacion of Executive Search Consultants).